Do jakiej karty kredytowej się kwalifikuję?

17 lutego 2021
 • Centrum zasobów kredytowych
 • Zarządzanie kredytemUstanowienie kredytuDo jakiej karty kredytowej się kwalifikuję?Jeśli chodzi o szukanie karty kredytowej, jak rozpocząć wyszukiwanie? Konsumenci wolą łatwy sposób przefiltrowania dostępnych opcji, aby określić, które z nich są dla nich najlepsze i do których mogą się kwalifikować.

  Oto prosty przewodnik z Discover, który pomoże Ci w tym procesie:

  Dowiedz się, co to znaczy kwalifikować się do otrzymania karty kredytowej

  Wstępne zatwierdzenie oznacza, że ​​wystawca karty jest dość pewny, że możesz otrzymać kartę kredytową. Jeśli otrzymasz ofertę wstępnego zatwierdzenia, możesz ubiegać się o kartę z wyższym poziomem pewności, że zostaniesz zatwierdzony.

  Ważne jest, aby kwalifikować się do otrzymania karty kredytowej z wielu powodów. Po pierwsze, daje wyobrażenie o rodzajach kart kredytowych, do których najlepiej pasowałbyś. Po drugie, chroni Cię przed niepotrzebnymi wnioskami o karty kredytowe, które mogą w rzeczywistości zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej.

  Dowiedz się, dlaczego pożyczkodawcy chcą sprawdzić, czy się kwalifikujesz

  Posiadanie karty kredytowej jest podobne do pożyczki krótkoterminowej, ponieważ możesz co miesiąc utrzymywać saldo. Ma sens tylko to, że pożyczkodawca chce zmaksymalizować swoje szanse na spłatę. Wiedza o tym, czy się kwalifikujesz, pomaga kredytodawcom ocenić, która karta kredytowa może zapewnić Ci największą wartość.

  Rozważ 3 wskazówki, które pomogą Ci zakwalifikować się do otrzymania karty kredytowej

  Możesz popracować nad poprawą tych trzech czynników, które firmy obsługujące karty kredytowe biorą pod uwagę przed kwalifikacją.

  • Poznaj swój wynik: uzyskaj swoją zdolność kredytową za darmo na Discover.com1. Sprawdzanie wyniku co miesiąc może być pierwszym krokiem do ochrony siebie i kredytu. Duże zmiany wyniku mogą wskazywać na potencjalną nieuczciwą działalność.
  • Płać rachunki na czas: pamiętaj, że nie chodzi tylko o to, ile pieniędzy masz na koncie. To także sposób, w jaki zarządzasz tymi pieniędzmi, co oznacza, że ​​płacenie rachunków na czas jest kluczowe. Skonfiguruj budżet, aby pomóc. Spłać swój dług: obniżenie wskaźnika wykorzystania kredytu, znanego również jako wskaźnik zadłużenia do kredytu, może pomóc poprawić Twoją zdolność kredytową. Śledź, dokąd trafiają Twoje pieniądze, i utwórz plan płatności, aby zmniejszyć zadłużenie.Poznaj zalety uzyskania wstępnej akceptacji

   Wstępna akceptacja przed złożeniem wniosku o kartę kredytową ma wiele zalet:

   • Pozwala skupić się na kartach kredytowych, do których możesz się kwalifikować przed złożeniem wniosku
   • Zapewnia unikalne oferty specyficzne dla CiebieChroni Twoją zdolność kredytową przed niepotrzebnymi, twardymi zapytaniami, które mogą zaszkodzić Twojej zdolności kredytowejTwarde zapytanie ma miejsce, gdy pożyczkodawca może sprawdzić Twoją historię kredytową, gdy ubiegasz się o nową pożyczkę lub linię kredytową. Zapytanie będzie zazwyczaj zapisywane w raporcie kredytowym przez co najmniej 24 miesiące i, w pewnych okolicznościach, może negatywnie wpłynąć na Twój wynik.

    Dowiedz się, które karty kredytowe są wstępnie zatwierdzone

    Discover ma rozwiązanie, z którego każdy może skorzystać, aby sprawdzić, czy zostały wstępnie zatwierdzone – takie, które nie wpłynie na jego zdolność kredytową przed formalnym złożeniem wniosku.

    Sprawdzając, czy kwalifikujesz się do otrzymania karty kredytowej, możesz uzyskać lepszy obraz potencjalnego wyniku, jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek.

    Prośby o wstępne zatwierdzenie generują tylko miękkie zapytania, co oznacza, że ​​nie ma to wpływu na Twoją zdolność kredytową.

    Złóż wniosek o kartę kredytową

    Po wstępnym zatwierdzeniu i wybraniu karty kredytowej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom finansowym, czas złożyć wniosek.

    Pożyczkodawca zainicjuje trudne zapytanie w celu zbadania szczegółowej historii kredytowej, która może mieć wpływ na zdolność kredytową. Pomaga im to upewnić się, że będziesz w stanie odpowiedzialnie zarządzać swoją kartą kredytową.

    Jeśli zostaniesz zatwierdzony, spodziewaj się, że otrzymasz swoją kartę pocztą. Postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do Twojej karty kredytowej, aby móc ją aktywować i zacząć z niej korzystać.

    Wiele trudnych zapytań w krótkim okresie może nie odzwierciedlać dobrze Twojego raportu kredytowego i może wpłynąć na Twoją zdolność kredytową, dlatego ważne jest, aby składać wniosek tylko wtedy, gdy potrzebujesz kredytu.

    Podjęcie kroku sprawdzania, do których kart kredytowych się kwalifikujesz, może się opłacić zarówno w krótkim, jak i długim okresie, niezależnie od aktualnej zdolności kredytowej.

    Nie zapomnij powodów, dla których warto skorzystać ze wstępnie zatwierdzonej usługi:

    1. Brak wpływu na Twoją zdolność kredytową: wstępne zatwierdzenie opiera się na miękkim zapytaniu
    2. Wygoda: możesz sprawdzić online, gdziekolwiek jesteśŁatwe: wystarczy wprowadzić podstawowe dane kontaktowe i finansoweBezpieczeństwo: Twoje bezpieczeństwo online jest ważne, aby odkryć. Nie będziemy sprzedawać Twoich danych stronom trzecim. Karta kredytowa jest dostarczany przez Discover Bank i zawiera ocenę kredytową FICO ® oraz inne informacje kredytowe. Informacje z karty kredytowej oparte są na danych z Experian i mogą różnić się od wyników i informacji kredytowych dostarczanych przez inne biura informacji kredytowej. Informacje te są udostępniane bezpłatnie i za Twoją zgodą. Musisz mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Stanach Zjednoczonych lub na terenie Ameryki Samoa, Guam, Marianów Północnych, Portoryko lub Wysp Dziewiczych. Twoja karta kredytowa będzie odświeżana co 30 dni lub przy następnym logowaniu do karty kredytowej. Discover i inni pożyczkodawcy mogą korzystać z różnych danych wejściowych, takich jak ocena kredytowa FICO ®, inne oceny kredytowe i więcej informacji w decyzjach kredytowych. Ten produkt może się zmienić lub przestać obowiązywać w przyszłości.FICO jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Fair Isaac Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

     Zastrzeżenie prawne: ta witryna służy do celów edukacyjnych i nie zastępuje profesjonalnych porad. Materiały w tej witrynie nie mają na celu udzielania porad prawnych, inwestycyjnych ani finansowych i nie wskazują na dostępność żadnego produktu ani usługi Discover. Nie gwarantuje, że Discover oferuje lub poleca produkt lub usługę. Aby uzyskać szczegółowe porady dotyczące swojej wyjątkowej sytuacji, możesz skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy