Dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych

Dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych
16 października 2020
Category: Kwota Pożyczki

Jak czytać nasze stawki

Aktualne oprocentowanie kredytu hipotecznego podane poniżej zakłada kilka podstawowych rzeczy o Tobie, w tym posiadasz bardzo dobry kredyt (ocena kredytowa FICO 740+) i kupujesz dom jednorodzinny jako główne miejsce zamieszkania.

Zapoznaj się z poniższymi wykresami oprocentowania kredytów hipotecznych, aby znaleźć oprocentowanie 30-letnich i 15-letnich kredytów hipotecznych dla każdego z różnych kredytów hipotecznych oferowanych przez amerykański Bank. Jeśli zdecydujesz się na zakup punktów rabatowych na kredyty hipoteczne w momencie zamknięcia, Twoje oprocentowanie może być niższe niż stawki przedstawione tutaj. Aby dowiedzieć się więcej na temat stawek i zobaczyć, do czego możesz się kwalifikować, skontaktuj się z urzędnikiem ds. Kredytów hipotecznych.

Konwencjonalne kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu

Dowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank. ->

Semestr Naprawiono 30 lat
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 20 lat
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 15 lat
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 10 lat
Oceniać
KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat Naprawiono 20 lat Naprawiono 15 lat Naprawiono 10 lat

Kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu

Dowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. ->

Semestr 10 lat ARM
Oceniać
KWI
Semestr 5 lat ARM
Oceniać
KWI
Semestr 3 lata ARM
Oceniać
KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego.

Semestr Oceniać KWI 10 lat ARM 5 lat ARM 3 lata ARM

Kredyty hipoteczne FHA

Dowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank. ->

Semestr Naprawiono 30 lat – FHA
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 15 lat – FHA
Oceniać
KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – FHA Naprawiono 15 lat – FHA

Kredyty hipoteczne VA

Dowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank. ->

Semestr 30 lat naprawiono – VA
Oceniać
KWI
Semestr 15 lat naprawiono – VA
Oceniać
KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank.

Semestr Oceniać KWI 30 lat naprawiono – VA 15 lat naprawiono – VA

Kredyty hipoteczne Jumbo

Dowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. ->

Semestr Naprawiono 30 lat – jumbo
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 20 lat – jumbo
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 15 lat – jumbo
Oceniać
KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – jumbo Naprawiono 20 lat – jumbo Naprawiono 15 lat – jumbo

Skontaktuj się z nami, aby zablokować cenę.

Nasi zaufani specjaliści ds. Kredytów hipotecznych będą współpracować z Tobą, aby spełnić Twoje potrzeby kredytowe. US Bank oferuje konkurencyjne produkty i sprawdzoną stabilność popartą wiodącymi w branży wskaźnikami finansowymi.

Oprocentowanie kredytów hipotecznych a RRSO

Roczna stopa oprocentowania (APR) przedstawia rzeczywisty roczny koszt pożyczki. Obejmuje rzeczywiste odsetki, które płacisz pożyczkodawcy, plus wszelkie opłaty lub koszty. To dlatego RRSO kredytu hipotecznego jest zwykle wyższa niż stopa procentowa – i dlaczego jest to tak ważna liczba przy porównywaniu ofert pożyczek.

Zaczynaj

 • Znajdź specjalistę ds. Kredytów hipotecznych
 • Zadzwoń pod numer 877-303-1639
 • Poproś o telefon
 • Porozmawiaj z bankierem

Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić krok w kierunku posiadania domu, możemy pomóc Ci rozpocząć właściwą drogę.

 • Finansowe IQ
 • Bezpieczeństwo
 • Kariera
 • Prywatność
 • Śledzenie i reklama online
 • Mapa witryny
 • Dostępność
 • CoBrowse

Zatwierdzenie kredytu jest uzależnione od zatwierdzenia kredytu i wytycznych programu. Nie wszystkie programy pożyczkowe są dostępne we wszystkich stanach dla wszystkich kwot pożyczki. Oprocentowanie i warunki programu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Produkty hipoteczne, kapitałowe i kredytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Produkty depozytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Członek FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

Roczna stopa oprocentowania (APR) przedstawia rzeczywisty roczny koszt pożyczki, w tym wszelkie opłaty lub koszty oprócz faktycznych odsetek, które płacisz pożyczkodawcy.

Stawki pokazane powyżej to aktualne stawki za zakup podstawowego miejsca zamieszkania jednorodzinnego na podstawie 60-dniowego okresu blokady. Stawki te nie są gwarantowane i mogą ulec zmianie. Nie jest to decyzja kredytowa ani zobowiązanie do udzielenia pożyczki. Twoja gwarantowana stopa procentowa będzie zależeć od różnych czynników, w tym produktu kredytowego, wielkości kredytu, profilu kredytowego, wartości nieruchomości, lokalizacji geograficznej, obłożenia i innych czynników.

Aby zagwarantować stawkę, musisz złożyć wniosek do US Bank i otrzymać potwierdzenie od urzędnika zajmującego się pożyczkami hipotecznymi, że Twoja stopa jest zablokowana. Wniosek można złożyć dzwoniąc pod numer 877-303-1639, składając wniosek online lub spotykając się z doradcą ds. Kredytów hipotecznych.

Nieruchomości w stanie Minnesota : Aby zagwarantować stawkę, należy otrzymać pisemne potwierdzenie zgodnie z wymogami Statutu Minnesoty 47.206. Niniejsze zestawienie aktualnych warunków kredytu nie stanowi oferty zawarcia umowy o oprocentowanie lub punkt dyskontowy. Każda taka oferta może zostać złożona wyłącznie zgodnie z podpunktami 3 i 4 paragrafu 47.206 Statutu Minnesoty.

Zgodne pożyczki o stałym oprocentowaniu – Zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD w AK i HI). Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli, przy czym opłaty finansowe płacone przez pożyczkobiorcę wynoszą 0,862% bazowej kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

Zgodne pożyczki ARM – Zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach). Pożyczki i oprocentowanie o zmiennym oprocentowaniu (ARM) mogą ulec zmianie w okresie kredytowania. Zmiana ta może zwiększyć lub zmniejszyć twoją miesięczną płatność. Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli z opłatami finansowymi płaconymi przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% podstawowej kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

Pożyczki Jumbo – roczna stopa oprocentowania (RRSO) – Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) zakłada pożyczkę w wysokości 600 000 USD z 20% przedpłatą i opłatami finansowymi opłaconymi przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO. Stawki Jumbo dotyczą kwot pożyczki przekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach).

Pożyczki FHA В – Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) zakłada pożyczkę w wysokości 255 290 USD (kwota bazowa 250 900 USD plus 4 390 USD składka na ubezpieczenie kredytu hipotecznego z góry) z przedpłatą w wysokości 3,5%, miesięczną premią za ubezpieczenie kredytu hipotecznego w wysokości 176,30 USD oraz opłatami finansowymi płaconymi przez kredytobiorcę w wysokości 0,862% podstawowa kwota pożyczki plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli dotyczy.

Pożyczki VA – Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) zakłada pożyczkę w wysokości 179 026 USD (kwota bazowa 175 001 USD plus 4025 USD Opłata za finansowanie VA za pierwsze użycie) bez zaliczki i opłat finansowych płaconych przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% podstawowej kwoty pożyczki plus udzielenie opłaty, jeśli dotyczy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy