Gdzie zainwestować swoje pieniądze na Filipinach

17 lutego 2021
Category: Mogą Pomóc

Ostatnia aktualizacja 11 lutego 2018 r. | przez Billy

Gdzie zainwestować swoje pieniądze na Filipinach? Zadajesz sobie to pytanie? Czy zostałeś zapytany przez znajomego?

Jeśli czytasz tego bloga od jakiegoś czasu, być może wiesz o niektórych instrumentach inwestycyjnych, które udostępniłem na tym blogu po drodze. To główny cel tego bloga, aby podzielić się podstawową wiedzą finansową z każdym, kto może nam pomóc w naszej podróży do wolności finansowej.

W tym krótkim artykule podzielę się tymi wcześniejszymi postami, które dadzą Ci pomysły, gdzie zainwestować swoje pieniądze na Filipinach. Jest to w zasadzie zbiór najlepszych artykułów na tym blogu.

Gdzie zainwestować swoje pieniądze na Filipinach

Konto oszczędnościowe

Trzymanie pieniędzy w banku jest lepsze niż trzymanie ich w domu w szufladzie. Konto oszczędnościowe da ci odsetki od twoich pieniędzy, chociaż nie są one wysokie jak inne inwestycje dostępne na Filipinach.

Jeśli dopiero zaczynasz lub mówisz, że budujesz fundusz awaryjny, otwarcie lub inwestowanie pieniędzy na koncie oszczędnościowym byłoby idealne. Możesz sprawdzić mój poprzedni wpis tutaj o koncie oszczędnościowym na Filipinach.

Depozyty czasoweJeśli chcesz mieć wyższe oprocentowanie niż podane powyżej konto oszczędnościowe, ale nie możesz tolerować ryzyka związanego z innymi inwestycjami, lokaty terminowe mogą być dla Ciebie.

W poniższym artykule możesz porównać oprocentowanie lokat terminowych na Filipinach i zainwestować w nie zgodnie ze swoimi preferencjami i oczywiście celami finansowymi.

Bony skarboweJeśli konto oszczędnościowe i lokaty terminowe nie są dla Ciebie, inną opcją jest inwestowanie w bony skarbowe na Filipinach. W tym artykule przedstawiłem podstawową i fundamentalną wiedzę, gdzie zainwestować swoje pieniądze na Filipinach w bony skarbowe. Oto link.

Detaliczne obligacje skarboweInwestowanie w RTB lub detaliczne obligacje skarbowe to kolejna dobra opcja, jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zainwestować pieniądze na Filipinach. Jest to „ wirtualna inwestycja wolna od ryzyka, ponieważ Twoja inwestycja jest obsługiwana przez rząd Filipin. Dowiedz się więcej o inwestowaniu w detaliczne obligacje skarbowe tutaj.

 • Jak inwestować w detaliczne obligacje skarbowe na FilipinachFundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne to kolejna opcja, w której możesz zainwestować swoje pieniądze na Filipinach. Są to w zasadzie kolejne aktywa papierowe, które mogą pomóc w zwiększeniu twoich pieniędzy w czasie. Możesz wybrać różne typy funduszy inwestycyjnych w zależności od swoich celów finansowych i preferencji.

  Zaletą inwestowania w fundusze inwestycyjne jest to, że Twoje pieniądze są zarządzane przez profesjonalnego zarządzającego funduszem. Dowiedz się więcej o funduszach inwestycyjnych tutaj.

  Jednostkowy fundusz powierniczy lub UITFUITF to kolejna opcja, jeśli szukasz sposobów, gdzie zainwestować swoje pieniądze na Filipinach. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, chociaż UITF jest oferowany przez banki, podczas gdy fundusze są oferowane przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych. UITF może naprawdę pomóc w zwiększeniu Twoich pieniędzy w czasie. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

  Giełda Papierów WartościowychJeśli chcesz wyższych potencjalnych zarobków i tolerujesz wyższe ryzyko, inwestowanie na giełdzie może być Twoją opcją. Historia dowodzi, że inwestowanie na giełdzie przez długi okres czasu wyprzedziło wszystkie inne „ papierowe aktywa dostępne na Filipinach.

  Oczywiście historia nie gwarantuje przyszłych zwrotów, więc przed rozpoczęciem musimy upewnić się, że jesteśmy świadomi procesu, zasad, terminologii giełdowej i innych powiązanych rzeczy na giełdzie.

 • Przewodnik dla początkujących, jak inwestować na giełdzieMożesz również sprawdzić moje 4 firmy oferujące BEZPŁATNE inwestowanie w seminarium giełdowe tutaj i wziąć udział w nich, aby zdobyć więcej wiedzy przed rozpoczęciem.

  SIEBIETak, dobrze to widzisz! Inwestowanie w siebie jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz mieć gdziekolwiek jesteś. Jest to w zasadzie pierwszy krok, jaki musimy wykonać przed podjęciem jakichkolwiek wymienionych powyżej instrumentów inwestycyjnych.

  Wszystkie wymienione powyżej inwestycje wymagają czasu, aby rozwinąć się, w tym Ciebie. Poświęć trochę czasu i zacznij od małych rzeczy. Zacznij od podstaw. Zacznij od siebie.

  Inwestowanie w siebie jest jedynym instrumentem, który w dłuższej perspektywie może przynieść ponad 1000% zwrotu. Jak mówi cytat, inwestycja w wiedzę jest bardzo interesująca . Musimy zainwestować czas, wysiłek i pieniądze, aby się rozwijać.

  Z góry może to kosztować wiele wyrzeczeń, ale przyszłe nagrody są niesamowite. Może to być najlepszy sposób na powiększanie naszych pieniędzy i naszej osobowości. Nie tylko to, inwestowanie w siebie może otworzyć więcej możliwości i poprowadzić nas do lepszej przyszłości.

  KomentarzeCześć! Dokonaliście porównań w sposób prosty i laika. Dobrze, że zamieściłeś linki do innych artykułów, aby uzyskać więcej informacji. Świetny artykuł, bardzo pouczający

  – mówi bureta jean-pierre

  Chcę dobrej inwestycji z dobrym zwrotem i bez publikacji

  Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedźOHej, tu Billy.

  Stworzyłem ten prosty blog, aby podzielić się podstawowymi i podstawowymi umiejętnościami finansowymi.

  Tak jak ty, jestem zwykłym Filipińczykiem, który chce osiągnąć wolność finansową.

  Nie jestem guru finansowego.

  W rzeczywistości uważam się za początkującego, ponieważ wiem, że można się o wiele więcej nauczyć. Czytaj więcej…

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy