Jak przenieść pokemona do Pokemon Sun and Moon

17 lutego 2021
Category: Który Jest

W momencie premiery Pokemon Sun And Moon nie był kompatybilny z funkcjami takimi jak Pokemon Bank i Pokemon Transporter. Jednak w styczniu 2017 pojawi się nowa aktualizacja, która sprawi, że Pokemon Sun and Moon będzie kompatybilny z funkcjami takimi jak Pokemon Bank i Pokemon Transporter, za pomocą którego możesz przenieść swojego pokemona ze starej serii pokemonów do nowego Pokemon Sun and Moon. zawierają informacje o tym, jak przenieść Pokemona do Pokemon Sun i Moon.

Jak przenieść pokemony ze starej serii do Pokemon Sun and Moon:

Pokemon Bank to aplikacja, która umożliwia przenoszenie Pokemonów z serii gier Generacji 6, takich jak Pokemon X i Y oraz Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire do Pokemon Sun and Moon. Pokemon Transporter umożliwia przesyłanie Pokemon White, White 2, Black, Black 2, a także gier na konsole wirtualne Pokemon Red, Blue i Yellow do Pokemon Sun and Moon, który jest dostarczany z Pokemon Bank. Możesz kupić te aplikacje w sklepie Nintendo eShop na 3DS za 4,99 USD za rok.

Pokemon Bank:Korzystając z aplikacji Pokemon Bank, możesz przechowywać w Internecie 3000 Pokemonów. Pokemon Bank przypomina bardziej Pokemon Center, które widzimy w grze. Po pobraniu aplikacji na 3DS będziesz mógł używać Pokemon X i Y, Pokemon Sun and Moon, Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire fizycznych lub cyfrowych kopii po pobraniu Pokedex w grze. Po wybraniu kompatybilnych gier Pokemon, możesz przenieść się z Pokemon PC w grze do Pokemon Bank. Będziesz mógł zobaczyć Pokemon Bank u góry ekranu i pudełka z grami na dole ekranu. Po przeniesieniu Pokemonów do Pokemon Bank nie będziesz mógł przenieść ich z powrotem do oryginalnej gry.

Transporter Poke:Korzystając z aplikacji Pokemon Transporter, możesz przenosić Pokemony z fizycznych gier DS, takich jak Pokemon Black, Black 2, White, White 2 i 3DS Virtual Console, takich jak Pokemon Red, Blue i Yellow, do Pokemon Bank. Po przeniesieniu Pokemonów za pośrednictwem Poke Transporter do Pokemon Bank, nie będziesz mógł przenieść ich z powrotem do oryginalnej gry. Tylko Pokemony przeniesione z Pokemon Red, Blue i Yellow można przenieść do Pokemon Sun i Moon. Bez Pokemon Bank nie możesz korzystać z Poke Transporter.

Jeśli grałeś w Pokemon Sun and Moon Demo, możesz również przenieść się z Demo wraz z Ashem Greninją i niektórymi przedmiotami, które zebrałeś w głównej grze. Aby przenieść, otwórz demo z pełną wersją gry, a następnie przejdź do centrum Pokemonów i porozmawiaj z Profesorem, aby przenieść Pokemona.

Jak przenieść pokemony z gier Generacji V i gier na konsole wirtualne do Generacji VI i Generacji VII:

  • Przenieś wszystkie Pokemony z pierwszego pudełka do skrzynki transferowej Pokemon Bank za pośrednictwem Poke Transporter.
  • Idź do Pokemon Bak i przenieś wszystkie Pokemony ze skrzynki transferowej do innych skrzynek.Aby powtórzyć proces, opróżnij skrzynkę transferową wszystkich Pokémonów. Uwaga:

    Pokemon Bank wymaga połączenia z Internetem, Poke Transporter nie może być używany bez Pokemon Bank. Tylko legalne i niezhakowane pokemony mogą zostać przeniesione do Pokemon Bank. Jeśli jakikolwiek Pokemon ewoluuje poprzez handel, nie będzie ewoluował poprzez deponowanie lub wycofanie pokemona z banku Pokemon.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy