Jak wcześnie wyciągnąć bankructwo z raportu kredytowego

17 lutego 2021
Category: Limit Kredytowy

W maju 2002 r. Złożono wniosek o ogłoszenie upadłości na podstawie Rozdziału 7, zakończono w październiku 2002 r. W styczniu 2003 r. Zakwestionowałem wszystkie trzy sprawozdania kredytowe, aby wymienić wszystkie rachunki w moim harmonogramie jako objęte upadłością. Obecnie nie mam kont upadłościowych w moim raporcie kredytowym, tylko w rejestrze publicznym. Wszystkie trzy raporty kredytowe wskazują, że zostanie on usunięty w kwietniu lub maju 2012 r. Wiem, że do jego usunięcia zostało tylko kilka miesięcy, ale skoro minęło tyle czasu, czy warto spróbować zakwestionować publiczny zapis, aby go uzyskać usunięte wcześniej?

Powodem, dla którego chcę to zrobić, jest to, że próbowałem zdobyć kartę Chase United Mileage Plus z powodu podróży służbowych w United. Jedno z pytań, jakie zadają we wniosku, brzmi: „Czy Twój raport kredytowy zawiera upadłość? Próbowałem dzwonić i pisać listy, aby spróbować obejść ten problem, ale to jeszcze nie zadziałało. Nie zażądałem żadnego długu od Chase w upadłości, a od bankructwa mam 2 karty pościgowe, 1 za 6000 $ i 1 za 5000 $ . Zamknąłem oba, aby ubiegać się o nową kartę, ale nadal nie mogę zostać zatwierdzony. Wiem, że karty nagród wymagają większego kredytu, aby uzyskać zatwierdzenie, ale biorąc pod uwagę moją sytuację, myślę, że powinienem być w stanie ją uzyskać. Obecnie mam 720 na equifax i Experian oraz 685 na transunion. Mam kredyt hipoteczny na 187 tys. dolarów, płatność za samochód 360 dolarów, saldo 12 tys.i 1 kartę kredytową z saldem 2000 USD (limit kredytowy 5000 USD).

Czy warto podważyć moje raporty kredytowe, czy powinienem po prostu poczekać 8 miesięcy i złożyć wniosek? Z góry dziękuję.

Wynik początkowy 01.05.2002: 553

Aktualny wynik 30.05.2012: 785 (EQ FICO)

Aktualny wynik 02.10.2012: 803 (TU FICO)

Wynik goli: 800

 • Wszystkie tematy forum
 • Poprzedni temat
 • Następny temat
 • Oznacz jako nowe
 • Zakładka
 • Subskrybuj
 • Niemy
 • Subskrybuj kanał RSS
 • Permalink
 • Wydrukować
 • Email do przyjaciela
 • Zgłoś nieodpowiednie treści

Witamy! Cieszę się, że jesteś na forach i piszesz.

W maju 2002 r. Złożono wniosek o ogłoszenie upadłości na podstawie Rozdziału 7, zakończono w październiku 2002 r. W styczniu 2003 r. Zakwestionowałem wszystkie trzy raporty kredytowe, aby wymienić wszystkie rachunki w moim harmonogramie jako objęte upadłością. Obecnie nie mam kont upadłościowych w moim raporcie kredytowym, tylko w rejestrze publicznym. Wszystkie trzy raporty kredytowe wskazują, że zostanie on usunięty w kwietniu lub maju 2012 r. Wiem, że do jego usunięcia zostało tylko kilka miesięcy, ale skoro minęło tyle czasu, czy warto spróbować zakwestionować publiczny zapis, aby go uzyskać usunięte wcześniej? Zawsze należy kwestionować niedokładne informacje na temat swoich CR – wydaje się, że BK raportuje dokładnie. Kwestionowanie dokładnych informacji może naprawdę Cię ugryźć; a poza kwestią ugryzienia jest niezgodne z polityką tego forum opowiadanie się za kwestionowaniem dokładnych informacji.Popieranie lub sugerowanie kwestionowania dokładnych informacji narusza nasze Wytyczne dotyczące dyskusji na temat naprawy kredytu, Warunki korzystania z usługi i Wytyczne dla użytkowników, które zabraniają promowania pewnych rodzajów naprawy kredytu.

Powodem, dla którego chcę to zrobić, jest to, że próbowałem zdobyć kartę Chase United Mileage Plus z powodu podróży służbowych w United. Jedno z pytań, jakie zadają we wniosku, brzmi: „Czy Twój raport kredytowy zawiera upadłość? Próbowałem dzwonić i pisać listy, aby spróbować obejść ten problem, ale to jeszcze nie zadziałało. Nie zażądałem żadnego długu od Chase w upadłości, a od bankructwa mam 2 karty pościgowe, 1 za 6000 $ i 1 za 5000 $ . Zamknąłem obie z nich, aby ubiegać się o nową kartę, ale nadal nie mogę uzyskać akceptacji. W zależności od tego, jak niedawno je zamknąłeś, możesz rozważyć, czy ponownie otworzą karty Chase – pomagali Ci w na kilka sposobów. Po pierwsze, pomogli ci, pokazując 3 otwarte rachunki odnawialne zamiast tego, które masz teraz; po drugie, mogą pomóc w wykorzystaniu; i po trzecie,pomagają w wyświetlaniu rachunków bez salda. FICO jest szczęśliwszy, gdy 1 na 3 obrotowe karty raportują saldo, a nie 1 na 1 obrotowe karty pokazujące saldo. Wiem, że karty lojalnościowe wymagają lepszego kredytu, aby zostać zatwierdzonym, ale biorąc pod uwagę moją sytuację, myślę, że powinienem być w stanie to uzyskać. Niektóre karty są bardziej przyjazne dla BK niż inne – DH i ja mamy kilka kart z limitem 10 000 $, ale nadal mamy kilka kart na naszej liście życzeń, które będziemy aplikować, gdy BK zestarzeje się z naszych raportów (mniej więcej w tym samym czasie z wiekiem). W międzyczasie rozumiemy, że nasz BK uniemożliwi niektórym kartom zatwierdzanie nas. Obecnie mam 720 na equifax i Experian i 685 na transunionie. Czy możesz nam powiedzieć, skąd bierzesz te wyniki? To będzie miało znaczenie. Mam kredyt hipoteczny na 187 tys. USD, płatność za samochód w wysokości 360 USD z saldem 12 tys. USD,i 1 kartę kredytową z saldem 2000 USD (limit kredytowy 5000 USD). To 40% wykorzystania na jednej karcie – co wielu wierzycieli uznałoby za wysokie wykorzystanie. Najlepiej będzie aplikować, gdy wykorzystanie jest niższe (a ponowne otwarcie pozostałych dwóch kart pomoże rozwiązać ten problem.

Czy warto podważyć moje raporty kredytowe? Nie – kwestionowanie dokładnych informacji może być bardzo szkodliwe (i oczywiście nie jest dozwolone na forach). czy powinienem po prostu poczekać 8 miesięcy i złożyć wniosek? Tak – poczekaj 8 miesięcy i złóż wniosek, gdy Twój BK zestarzeje się z Twoich CR. Z góry dziękuję.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy