Na jaki maksymalny kredyt hipoteczny mogę sobie pozwolić

17 lutego 2021
Category: Pożyczki Osobiste

Sean Howard BSc, MSc

Mortgage Agent

M17001956 905-574-9200

wew. 216

[email protected]

 • O
  • Drużyna
  • Dlaczego właśnie my?FAQ DomAplikacja onlineProgramy pożyczkowe

   • Stała stawka
   • Regulowana stopaRefinansowanie i odnawianie AktualnościZasoby klienta

    • Proces kredytu hipotecznego
    • Reverse MortgagesKlienci samozatrudnieniPoprawa kredytuPrzewodnik dla kupujących w domuSłownik KontaktZaloguj się
    • O
     • Drużyna
     • Dlaczego właśnie my?FAQ DomAplikacja onlineProgramy pożyczkowe

      • Stała stawka
      • Regulowana stopaRefinansowanie i odnawianie AktualnościZasoby klienta

       • Proces kredytu hipotecznego
       • Reverse MortgagesKlienci samozatrudnieniPoprawa kredytuPrzewodnik dla kupujących w domuSłownik KontaktZaloguj sięJaki jest maksymalny kredyt hipoteczny, na jaki mogę sobie pozwolić?To kolejne pytanie, które często otrzymujemy w naszym biurze, ale jest obciążone. Powodem jest to, że istnieje wiele czynników, które mają wpływ na maksymalną kwotę: kredyt, zaliczka, dochód, rodzaj nieruchomości, podatki od nieruchomości, opłaty za mieszkanie, długi, historia zatrudnienia. Pytanie: „jaki jest maksymalny kredyt hipoteczny, na który mogę sobie pozwolić jest prawie tak samo trudne, jak „jaka jest najniższa stopa, jaką mogę uzyskać, oczywiście bez uzyskania trochę (lub dużo) więcej informacji!

        KredytOgólnie rzecz biorąc, im niższa ocena kredytowa lub gorsza historia, tym mniejszy zostaniesz zatwierdzony. (Nawiasem mówiąc, wpływa to również na oprocentowanie.) Zatem zadając pytanie, na jaki maksymalny kredyt hipoteczny mogę sobie pozwolić, należy najpierw zadać sobie pytanie: jaki jest mój kredyt?

        ZaliczkaJeśli odkładasz mniej niż 20% kredytu hipotecznego, rozpoczynają się testy warunków skrajnych i zmniejszają Twoją przystępność. Jeśli starasz się zmaksymalizować swój kredyt hipoteczny, zdecydowanie sugeruję, abyś osiągnął poziom 20% lub kwota kredytu hipotecznego, na który możesz sobie pozwolić, natychmiast gwałtownie spadnie. Dlaczego? Ponieważ musisz udowodnić rządowi, że możesz sobie pozwolić na płacenie znacznie wyższej stawki niż stawka RZECZYWISTA, z której będziesz korzystać („stawka kontraktowa).

        DochódTen może wydawać się najbardziej oczywisty. Im więcej zarabiasz, tym więcej możesz sobie pozwolić. Każdy ma kwalifikacje głównie na podstawie dochodów (kompensowanych długami) i kredytu.

        Typ nieruchomościNa przykład, jeśli kupujesz nieruchomość inwestycyjną lub wynajmujesz jednostkę w domu, możesz wykorzystać dochód z najmu, aby się zakwalifikować, aby zwiększyć kwotę kredytu hipotecznego. Jednak w przypadku wynajmu, który nie jest wynajmowany przez właściciela, trzeba będzie wpłacić 20-25% rabatu.

        Podatki od nieruchomości i opłaty za mieszkaniePołączyłem te 2 razem, ponieważ oba są kosztami życia w domu, które są uwzględniane w procesie kwalifikacji. Im wyższe podatki od nieruchomości, tym wyższe koszty utrzymania i niższa kwota, do której będziesz się kwalifikować. To samo dotyczy opłat za mieszkanie, ale nie są one tak złe – zazwyczaj pożyczkodawcy uwzględniają tylko 50% opłat za mieszkanie, kwalifikując cię do kredytu hipotecznego.

        DługiTen jest biggie. Możesz zarobić mnóstwo dochodów, mieć niesamowity kredyt i ogromną zaliczkę, ale jeśli masz dług, drastycznie zmniejszy to kwotę kredytu hipotecznego, na który Cię stać. Dotyczy to zwłaszcza niezabezpieczonego długu. Niezabezpieczone zadłużenie to takie rzeczy, jak karty kredytowe, pożyczki osobiste lub niezabezpieczone linie kredytowe. Bank mocno uderza cię tego rodzaju długiem. Nie patrzą na minimalne miesięczne spłaty odsetek. Biorą 3% salda zadłużenia i traktują TO jako miesięczną płatność. Pożyczki ratalne, takie jak pożyczki studenckie i pożyczki samochodowe, nie są tak złe, ponieważ w takich przypadkach będą uwzględniać faktyczną miesięczną płatność uzgodnioną między Tobą a pożyczkodawcą.

        Tak więc, próbując zmaksymalizować kwotę kredytu hipotecznego, zadłużaj się na niskim poziomie, a dochody i kredyty na wysokim poziomie! I przygotuj się na te pytania! Jeśli chcesz samodzielnie wypróbować różne scenariusze, możesz to zrobić w mojej aplikacji mobilnej: https://maapp.ca/app/robert-floris

        Robert Floris jest brokerem kredytów hipotecznych. Jego biuro znajduje się pod adresem 651 Fennell Avenue East w Hamilton, Ontario. Jeśli chcesz porozmawiać z Robertem, możesz się z nim skontaktować pod numerem 905-574-9200 # 215. Alternatywnie możesz skontaktować się z Robertem tutaj .

        Jeśli chcesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny przez Internet , kliknij ten link.

        Jeśli chcesz zobaczyć nasze recenzje Google lub zostawić własną, możesz to zrobić tutaj .

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy