Narzędzia do prowadzenia firmy – nawet jeśli nie jest to zwykły biznes.

17 lutego 2021
Category: Które Pomogą

Ten rok wiele mnie nauczył jako właściciel firmy.

Postanowiliśmy usłyszeć od właścicieli firm, jak poruszają się po wyzwaniach 2020 roku.

Docieraj do większej liczby klientów online.Od handlu detalicznego po restauracje – mamy narzędzia, które pomogą każdemu rozpocząć sprzedaż online. Utwórz bezpłatny sklep internetowy, który synchronizuje się z Twoimi zapasami i mediami społecznościowymi, aby pomóc Ci od razu sprzedawać.

Oferuj dostawę i odbiór.Zachowaj przychody ze sprzedaży dzięki opcjom dostawy, odbioru i wysyłki. Przyjmuj zamówienia online, telefonicznie lub pocztą e-mail i pozwól klientom znaleźć Cię za pośrednictwem naszego centrum dostaw.

Zarabiaj szybko z dowolnego miejsca.Wysyłaj profesjonalne faktury, śledź je w czasie rzeczywistym i akceptuj płatności online – wszystko z jednego miejsca. Oszczędzaj czas dzięki automatycznym rozliczeniom, przechowywanym informacjom i potężnym narzędziom do raportowania.

Skonfiguruj odpowiednie rozwiązania dla siebie.Sprzęt do sprzedaży w dowolnym miejscu.

Projektujemy i budujemy nasz sprzęt we własnym zakresie, więc wszystko działa bezproblemowo.

Akceptuj każdy rodzaj płatności.

Przyjmuj płatności bezpiecznie i bezpiecznie, niezależnie od tego, czy sprzedajesz osobiście, czy przez Internet.

Uzyskaj informacje biznesowe od ekspertów biznesowych.

Dołącz do naszej listy e-mailowej, aby otrzymywać porady od innych właścicieli firm, artykuły wsparcia, porady ekspertów branżowych i nie tylko.

Miło cię poznać.

Uważamy, że firmy są tak wyjątkowe, jak ludzie, którzy je prowadzą. Uzyskaj zindywidualizowane treści na tematy, na których najbardziej Ci zależy, opowiadając nam trochę więcej o sobie.

Zasoby wspierające Twój biznes.

Pracujemy, aby pomóc Ci kontynuować działalność – bez względu na wyzwanie.

Katalog zamówień onlineOferuj dostawę i odbiór, aby zwiększyć sprzedaż. Pozwól klientom znaleźć Cię za pośrednictwem naszego internetowego centrum dostaw.

Katalog kart podarunkowychDaj się odkryć klientom, którzy chcą wspierać lokalne firmy, rejestrując się w celu uzyskania bezpłatnych, niestandardowych kart podarunkowych eGift.

Poznaj swój biznesowy zestaw narzędzi.

Wirtualny terminal

Przyjmuj płatności przez telefon i łatwo wprowadzaj je na komputerze zamiast na urządzeniu mobilnym.

Linki do kasyTwórz linki do płatności, przyciski kupowania lub kody QR. Udostępnij je w prawie każdym miejscu online i zacznij sprzedawać bez strony internetowej.

MarketingWyślij bezpłatną wiadomość e-mail, aby poinformować klientów o zmianie godzin pracy oraz o tym, jak najlepiej wspierać Twoją firmę.

Restauracja POSOd pełnej obsługi po obsługę przy ladzie – szybsze prowadzenie restauracji dzięki punktowi sprzedaży stworzonemu dla restauracji wszystkich typów i rozmiarów.

Retail POSUzyskaj punkt sprzedaży przeznaczony dla sprzedawców detalicznych. Twoje zapasy synchronizują się w ramach całej sprzedaży, online i osobiście.

Spotkania POSOtrzymuj rezerwacje i płatności w jednym miejscu. Planuj sesje prywatne i zdalne, gdy Twoja firma jest narażona na dystans społeczny.

Karta kwadratowaBiznesowa karta debetowa zapewniająca dostęp w czasie rzeczywistym do sprzedaży dokonywanej za pośrednictwem Square. Brak minimalnych opłat za saldo, opłat miesięcznych lub opłat cyklicznych.

Lista płacOszczędzaj czas dzięki naszej pełnej liście płac. Importuj karty czasu jednym kliknięciem i płać pracownikom automatycznie.

Pożyczki dla firmUzyskaj dostęp do spersonalizowanych ofert pożyczek, prowadząc firmę z Square. *

Pulpit nawigacyjny i analitykaGeneruj raporty w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia i sprawdzaj, jak radzi sobie Twoja firma z dowolnego miejsca.

Karty podarunkoweOferuj eGift Cards, aby zwiększyć przepływ gotówki, gdy Twoja firma jest zamknięta lub ma wpływ na dystans społeczny.

Punkt sprzedażyWszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Nasze konfigurowalne oprogramowanie ułatwia prowadzenie firmy, niezależnie od jej typu i rozmiaru.

Zacznij sprzedawać z Square.

Załóż darmowe konto w kilka minut i dołącz do milionów firm korzystających z Square.

Uzyskaj prawdziwe wsparcie od prawdziwych ludzi.

Porozmawiaj z naszym zespołem sprzedaży

Dowiedz się, które produkty odpowiadają Twoim potrzebom biznesowym i uzyskaj odpowiedzi na pytania.

Centrum WsparciaUzyskaj dostęp do przydatnych wskazówek, artykułów i filmów, aby w pełni wykorzystać możliwości Square.

* Square Capital, LLC jest spółką zależną należącą w całości do Square, Inc., d / b / a Square Capital of California, LLC na FL, GA, MT i NY. Wszystkie pożyczki są udzielane przez Celtic Bank, bank przemysłowy o statusie Utah Chartered. Członek FDIC, z siedzibą w Salt Lake City, UT. Wszystkie pożyczki podlegają zatwierdzeniu kredytu. FW1118

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy