Żonaty z Wanderlust

17 lutego 2021
Category: Kredytowa Może

Blog podróżniczy i małżeński

Jak zdobywać punkty lotnicze (bez zapisywania się na karty kredytowe)

Istnieje wiele prostych sposobów na zarabianie punktów lotniczych TERAZ, a wiele z nich nie wymaga rejestracji w celu uzyskania karty kredytowej! Poza punktami na karcie kredytowej, możesz zdobywać punkty lotnicze za jedzenie w restauracjach, zakupy online, pobyt w hotelach, wynajem samochodów, wypełnianie ankiet i nie tylko.

Programy lojalnościoweZanim zaczniesz zarabiać na lotach, musisz zarejestrować się w programach dla osób często podróżujących. Sugerujemy zarejestrowanie się w każdej linii lotniczej, którą latasz. Programy różnią się pod względem liczby punktów lub „mil potrzebnych do zarezerwowania lotu oraz tego, czy są określone daty niedostępności.

UWAGA: Bilety lotnicze-nagrody w USA nadal podlegają podatkom / opłatom narzucanym przez rząd, więc chociaż Twój lot nie będzie w 100% darmowy, bilet w jedną stronę powinien kosztować tylko około 6 USD.

Jak zdobywać punkty lotnicze (bez rejestracji na karty kredytowe)

Zdobywaj punkty lotnicze za zakupy online

Zakupy online to łatwy sposób na zdobywanie punktów lotniczych za dokonane zakupy. Każda linia lotnicza ma stronę zakupów, taką jak Rapid Rewards ® Shopping lub American Airlines AAdvantage eShopping℠. Niektórzy partnerzy oferują określoną liczbę punktów za 1 dolara wydanego na stronie. Inni partnerzy oferują jednorazową premię za zakup, taką jak subskrypcja magazynu lub usługa dostawy posiłków.

Działa to w następujący sposób: zamiast odwiedzać witrynę Pet Smart (na przykład), przejdziesz do strony zakupów linii lotniczej, a następnie wybierzesz Pet Smart z listy uczestniczących sklepów i partnerów. Stamtąd, cokolwiek kupisz od Pet Smart, otrzymasz punkty lotnicze.

UWAGA: Nie zalecamy kupowania niczego, czego wcześniej byś nie kupował (co mija się z celem). Ale jeśli już dokonujesz regularnych zakupów online, równie dobrze możesz zdobyć punkty lotnicze, przechodząc przez stronę zakupów linii lotniczych!

Zdobywaj punkty lotnicze, jadając w restauracjach

Jeśli nie jesteś zarejestrowany w programie posiłków lotniczych, możesz tracić punkty w restauracjach, w których już jesteś! Zgadza się – mogłeś zdobyć punkty lotnicze za wczorajszy posiłek!

Zdjęcie Dan Gold na Unsplash

Programy gastronomiczne linii lotniczych są dostępne na Alasce, American, Delta, JetBlue i Southwest, Spirit, Virgin i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować swoje karty kredytowe (nie muszą to być karty lotnicze) na stronie internetowej linii lotniczych, a za każdym razem, gdy zjesz posiłek w jednej z uczestniczących w programie restauracji, otrzymasz punkty!

WSKAZÓWKA: Twoja karta kredytowa może być zarejestrowana tylko w jednym z tych programów naraz. Wybierz program linii lotniczych, z którego korzystasz najczęściej i zdecyduj się na ten program, lub podziel swoje karty kredytowe na ulubione linie lotnicze.

Zdobywanie punktów lotniczych za pośrednictwem innych partnerów turystycznych

Linie lotnicze współpracują również z hotelami, wypożyczalniami samochodów i transportem naziemnym, aby zapewnić punkty za inne zakupy w podróży. Niektóre linie lotnicze zapewniają również punkty za korzystanie z Airbnb jako gość lub gospodarz lub za rezerwację rejsu.

Podobnie jak w przypadku stron zakupów linii lotniczych, istnieją strony podróży lotniczych zawierające szczegółowe informacje na temat wszystkich ich partnerstw. Przykłady obejmują stronę partnerską Southwest Airlines Rapid Rewards ® i stronę partnerską Delta SkyMiles.

W przypadku niektórych możliwości, takich jak wypożyczenie samochodu, zakupu dokonasz bezpośrednio na stronie podróży lotniczych. W przypadku innych partnerów, takich jak sieci hoteli, podczas rezerwacji pokoju wystarczy podać swój numer dla osób często podróżujących.

Zdjęcie Courtney Corlew na Unsplash

Zbieraj punkty poprzez ankiety onlinee-nagrodyZarówno WC, jak i ja korzystamy z e-Rewards.com, aby zdobywać punkty lotnicze. Obecnie linie lotnicze Southwest Airlines są jedynymi liniami lotniczymi uczestniczącymi w tym programie, ale istnieje wiele hoteli i innych opcji kart podarunkowych. Naszym zdaniem najlepszy zwrot z zainwestowanego czasu uzyskasz, korzystając z e-Rewards za punkty Southwest. Punkty hotelowe zwykle tracą ważność szybciej. Punkty Southwest nie wygasają, o ile masz aktywność na koncie w ciągu 24 miesięcy. Utrzymanie aktywnego konta Southwest będzie naprawdę łatwe dzięki wszystkim pomysłom przedstawionym w tym artykule.

WSKAZÓWKA: Jeśli podróżujesz we dwoje, oboje powinniście zarejestrować się w tym programie i zacząć zbierać punkty!

OK, a więc o e-Rewards. Przystąpienie do programu jest całkowicie darmowe i możesz wypełnić dowolną liczbę ankiet. „Waluta, którą zarabiasz, wypełniając ankiety, jest wirtualna. Jedynym haczykiem tego programu jest to, że musisz zostać zaproszony do udziału przez jednego z uczestniczących w nim partnerów. (Zaproszono mnie posiadając konto Rapid Rewards ®)

Po zarejestrowaniu się w programie zaczniesz otrzymywać oferty na dwa sposoby. Niektóre możliwości ankiet zostaną przesłane bezpośrednio przez e-mail. Możesz również uzyskać inne możliwości, logując się na stronie i sprawdzając, co jest dostępne.

Możesz zacząć zbierać punkty Southwest po zgromadzeniu 15,00 $ w walucie e-Rewards. 15,00 $ jest warte 300 punktów Southwest, 25,00 $ to 600 punktów Southwest, 50,00 $ jest warte 1200 $, a 100 $ jest warte 2400. Zazwyczaj jesteśmy w stanie osiągnąć od 25,00 do 50,00 USD każdego miesiąca.

Twoje punkty lotnicze zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto Rapid Rewards ® w ciągu sześciu tygodni od ich wykorzystania.

WSKAZÓWKA: Za pomocą tego programu możesz wypłacać pieniądze tylko raz w miesiącu. Jeśli zbliżasz się do następnego poziomu, możesz poczekać kilka dodatkowych dni przed wypłatą. W przeciwnym razie zalecamy wypłatę, a następnie rozpoczęcie zarabiania na wypłatę w następnym miesiącu.

Nagrody za opinie

Nagrody za opinie to kolejny bezpłatny panel dostępny tylko na zaproszenie, który umożliwia zdobywanie punktów Southwest Air Rapid Rewards ® za wypełnianie ankiet. W przeciwieństwie do e-Rewards, Rewards for Opinions przenosi punkty zdobyte w ankietach bezpośrednio na Twoje konto Rapid Rewards. Nawet jeśli zdyskwalifikujesz się do ankiety, nadal otrzymasz 2-3 punkty. Punkty zostaną przelane na Twoje konto w ciągu sześciu tygodni od wypełnienia lub podjęcia próby wypełnienia ankiety. Wypełnienie większości ankiet zajmuje od 5 do 20 minut.

LatającyTo może wydawać się oczywiste, ale latanie liniami lotniczymi również daje punkty. Przed zarezerwowaniem lotu zarejestruj się w programie lojalnościowym linii lotniczej. W ten sposób bez problemu zdobędziesz punkty natychmiast po locie!

Możliwości zdobywania punktów lotniczych za pomocą kart kredytowych

Chociaż ten artykuł nie dotyczy kart kredytowych, musimy o tym wspomnieć, ponieważ w tym artykule zgromadzisz najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie. Dostępnych jest wiele kart kredytowych z nagrodami lotniczymi i podróżnymi i chociaż korzyści są różne, nasze ulubione karty kredytowe do zarabiania na podróżach to Chase Sapphire i Southwest Airlines Rapid Rewards ®. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować kartę kredytową, zastanów się, czy lubisz podróżować za granicę, czy w kraju.

Mamy nadzieję, że te pomysły pomogą Ci szybko dostać się na następny lot z nagrodami! Czy znasz inne możliwości gromadzenia mil lotniczych? Komentarz poniżej!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy