Przewodnik Delta SkyMiles: Najlepsze sposoby na zarabianie i używanie SkyMiles

17 lutego 2021
Category: Naszych Partnerów

Paul Biris / Moment / Getty Images

Podsumowanie

Program Delta SkyMiles może być dość kłopotliwy. Nasz przewodnik Skymiles zawiera szczegółowe informacje na temat gromadzenia i wykorzystywania mil, aby pomóc Ci zdecydować, czy SkyMiles jest właśnie dla Ciebie.

Treść na tej stronie jest aktualna na dzień publikacji; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli szukasz programu dla osób często podróżujących, który oferuje elastyczność i wiele opcji podróży, lub po prostu kochasz latanie liniami Delta Air Lines, program Delta SkyMiles powinien znajdować się na szczycie Twojej listy.

Delta Air Lines jest jednym z największych przewoźników na świecie i ma wysoką jakość w porównaniu z większością swoich amerykańskich konkurentów, zgodnie z oceną jakości linii lotniczych. Jednak sam program SkyMiles pozostawia wiele do życzenia.

Co to jest Delta SkyMiles?

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Delta SkyMiles to program lojalnościowy Delta Air Lines, w ramach którego członkowie są nagradzani milami, które można wymienić na loty liniami Delta i jej partnerów lotniczych, a także na kilka innych opcji, takich jak wynajem samochodów, towary i karty podarunkowe.

Program SkyMiles ma wiele zalet i wad pogrzebanych w gąszczu warunków, które mogą utrudniać określenie, czy program jest właściwym wyborem. Z drugiej strony program oferuje dużą sieć linii lotniczych, dość dobrą wartość mil i elastyczne opcje wykupu bez dat wyłączenia lub kontroli przepustowości własnych miejsc z nagrodami.

Z drugiej strony program SkyMiles jest podatny na częste aktualizacje, które mogą drastycznie zmienić wartość punktów – na lepsze lub na gorsze – utrudniając określenie, jakie będą warte punkty w dłuższej perspektywie. Program jest trudny do rozszyfrowania, z wieloma niespodziankami czającymi się drobnym drukiem.

Na kolejnych stronach zagłębimy się w program SkyMiles – pokazując, jak zdobywać i wykorzystywać SkyMiles oraz ile są warte Twoje mile – aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy SkyMiles jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Omówienie programu Delta SkyMiles

Podstawy

Najnowsze oferty Delta

 • Zdobądź do 60000 mil premiowych dzięki kartom Delta SkyMilesInne wiadomości i porady
  • Nowe członkostwo SkyMiles Select od Delta oferuje pierwszeństwo wejścia na pokład i inne korzyści
  • Przewodnik po programie Delta SkyMiles DiningPożycz Delta SkyMiles teraz, odzyskaj je późniejZaoszczędź na następnej podróży dzięki ofertom SkyMiles od Delta Air LinesAmerican Express wprowadzi nowe korzyści na kartach Delta SkyMiles w przyszłym rokuTreść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

   Robin Ratcliff jest byłym reporterem notowań i recenzji CreditCards.com.

   Co dalej?Przewodnik po Citi Bonus Cash Center: Jak zwiększyć swoje nagrody

   Citi Bonus Cash Center oferuje dodatkowy zwrot gotówki od setek sprzedawców tylko za zakupy za pośrednictwem podanych linków, ale liczba dostępnych kart jest ograniczona.

   Pytania lub komentarze?

   Zasady poprawek redakcyjnych

   Szczegółowe informacje na temat warunków oferty można znaleźć w aplikacjach o karty kredytowe online. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Zastosuj teraz możesz przejrzeć warunki karty kredytowej na stronie internetowej wydawcy.

   Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i nowymi ofertami dzięki naszemu cotygodniowemu biuletynowi.Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

   Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

   UJAWNIENIE REKLAMODAWCY CreditCards.com to niezależna, wspierana przez reklamy usługa porównawcza. Oferty pojawiające się na tej stronie pochodzą od firm, od których CreditCards.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonych witryn internetowych i prawdopodobieństwo uzyskania przez wnioskodawców zgody kredytowej, również wpływają na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. CreditCards.com nie obejmuje wszystkich dostępnych ofert finansowych lub kredytowych. CCDC współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

   Zakresy kredytowe CreditCards.com pochodzą z FICO® Score 8, który jest jednym z wielu różnych typów ocen kredytowych. Jeśli ubiegasz się o kartę kredytową, pożyczkodawca może użyć innej oceny kredytowej, rozważając Twój wniosek o kredyt.

   Ujawnienie reklamodawcy

   CreditCards.com to niezależna, wspierana przez reklamy porównywarka. Oferty pojawiające się na tej stronie pochodzą od firm, od których CreditCards.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonych witryn internetowych i prawdopodobieństwo uzyskania przez wnioskodawców zgody kredytowej, również wpływają na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. CreditCards.com nie obejmuje wszystkich dostępnych ofert finansowych lub kredytowych. CCDC współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

   Najważniejsze wiadomości i porady ekspertów w Twojej skrzynce odbiorczej co tydzień

   Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

   Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

   Dostarczono potrzebne informacje.

   Dołącz do naszego newslettera, aby otrzymywać najważniejsze informacje o kartach kredytowych i informacje finansowe prosto na swoją skrzynkę odbiorczą.

   Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

   Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

   Najważniejsze wiadomości i porady ekspertów w Twojej skrzynce odbiorczej co tydzień

   Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

   Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy