Szukaj

17 lutego 2021

Często wyszukiwane

 • Znajdź oddział lub bankomat
 • Numer rozliczeniowyZamów czekiKalkulatoryResetowanie hasła do bankowości internetowejZabezpieczenie kredytu w rachunku bieżącymZakwestionować transakcjęUmówić się na spotkanieBankowość cyfrowaRegiony ułatwiają bankowanie w podróży. Bezpiecznie zarządzaj swoimi finansami za pomocą kilku kliknięć.

  Bankowość internetowa

  Płać rachunki, zarządzaj kontami, przelewaj środki i nie tylko: wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie zarządzać swoimi pieniędzmi online. Zarejestruj się już dziś, aby rozpocząć. 1

  Bankowość mobilna i aplikacja mobilna regionów

  Ciesz się wygodą szybkiego sprawdzania szczegółów konta, dokonywania wpłaty, przelewu środków i nie tylko. Bankuj, gdzie chcesz i kiedy chcesz, dzięki aplikacji mobilnej Regiony. 2 Zapoznaj się z popularnymi funkcjami i poznaj wygodne funkcje, które ułatwiają bankowość.

  • Odzyskaj hasło, uzyskaj dostęp do nazwy użytkownika lub zarejestruj się w bankowości internetowej
  • Czeki depozytoweDokonuj płatności mobilnychZarządzaj alertamiWysyłaj i odbieraj pieniądze z Zelle®RachunkiPrzelać pieniądzeSprawdź salda i transakcjeZaładuj środki na kartę Regions Now Card®Aktywuj Regions Cashback Rewards®Skonfiguruj alerty w centrum powiadomieńRegiony LockIt

   Regions LockIt® daje Ci możliwość dostosowania osobistych kart kredytowych Regions, CheckCard i przedpłaconych kart Now, aby dopasować je do tego, jak, kiedy i gdzie ich używasz. Po prostu zablokuj typy transakcji, które chcesz zablokować, i odblokuj je tak często, jak chcesz – szybko i łatwo za dotknięciem przycisku – bezpośrednio z aplikacji mobilnej Regiony.

   Jesteśmy tutaj, aby sprostać Twoim potrzebom bankowym.

   Funkcje bankowości cyfrowej

   Wysyłaj pieniądze z Zelle®

   Skorzystaj z bankowości cyfrowej Regions razem z Zelle, aby uzyskać proste rozwiązanie do przenoszenia pieniędzy między osobami, które znasz i którym ufasz.

   Mobilna wpłataSkorzystaj z aplikacji mobilnej Regions, aby wpłacić środki na konta czekowe, oszczędnościowe i pieniężne w swoich regionach lub doładuj swoją kartę Regions Now Card.

   RachunkiRegions Online Bill Pay oszczędza kłopotów z wypisywaniem czeków lub odwiedzaniem wielu witryn w celu opłacenia wszystkich rachunków.

   Przelew pieniężny Western UnionIdealne do wysyłania pieniędzy za granicę lub w Stanach Zjednoczonych, gdy odbiorca potrzebuje szybkiego dostępu do gotówki. Po prostu zaloguj się, aby wysłać pieniądze ze swojego osobistego konta rozliczeniowego już dziś.

   Alerty i powiadomieniaRegions Mobile Banking oferuje zestaw alertów mobilnych, które zapewniają aktualne informacje o Twoich kontach, wysyłane bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne.

   Bankowość tekstowaPozostań w kontakcie ze swoimi kontami dzięki wiadomościom tekstowym. Za pomocą prostych poleceń tekstowych udostępnimy Ci aktualne informacje o koncie.

   My GreenInsights

   Zarządzaj swoimi pieniędzmi dzięki Regions My GreenInsights, inteligentnemu narzędziu, które umożliwia tworzenie budżetu za pomocą prostych wykresów, obserwowanie przepływów pieniężnych i przeglądanie wszystkich swoich finansów (w tym w innych instytucjach). Możesz ustawić cele dotyczące oszczędności i spłat, skonfigurować alerty, aby otrzymywać aktualne informacje o wydatkach i nie tylko.

   DepositSmart ATMs® & Video Teller Machines

   Regiony DepositSmart ATM® to wygodne i szybkie rozwiązanie dla bankowości mobilnej. Otrzymuj gotówkę, przelewaj środki, czeki gotówkowe, dokonuj wpłat i nie tylko. Nasze nowe bankomaty Video Banking pozwalają na rozmowę z bankierem Regionów na żywo na ekranie.

   Bezpieczeństwo bankowości internetowej i mobilnej

   Każdego dnia coraz więcej osób zgłasza oszustwa, których celem jest nielegalne uzyskanie tożsamości i danych finansowych. Postępy w technologii zabezpieczeń występują często, a Regiony nieustannie oceniają nasze środowisko zabezpieczeń, aby zapewnić najwyższy poziom prywatności i bezpieczeństwa naszym klientom.

   Regiony podaje linki do innych stron internetowych wyłącznie dla Twojej wygody. Witryna jest obsługiwana lub kontrolowana przez osobę trzecią, która nie jest powiązana z Regionami. Polityka prywatności i bezpieczeństwo na połączonej witrynie mogą różnić się od polityk i procedur Regionów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa. Aby uzyskać dalsze informacje, należy zapoznać się z informacjami o prywatności na połączonej stronie internetowej.

  • O regionach
  • Relacje inwestorskieprywatność i bezpieczeństwoWarunki korzystania z witryny internetowejRaporty ekonomiczneNieruchomość na sprzedażŚledzenie i reklama onlineDostępna bankowość 2020 Bank Regionów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC
  • Nie są objęte gwarancją bankowąMoże stracić na wartościNie są depozytamiNie są ubezpieczeni przez żadną federalną agencję rządowąNie są warunkiem jakiejkolwiek działalności bankowejTylko depozyty bankowe są ubezpieczone przez FDIC.

   Regiony, logo Regions i rower LifeGreen są zastrzeżonymi znakami towarowymi Regions Bank. Kolor LifeGreen jest znakiem towarowym Regions Bank.

  • Podziel się na Twitterze
  • Udostępnij na FacebookuUdostępnij na PinterestUdostępnij na linkedinUdostępnij przez e-mail
  • Pomoc wsparcie
  • Umówić się na spotkanieZlokalizuj nasUmówić się na spotkanie

   Informacje o koronawirusie (COVID-19): Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Umawianie się na wizytę podlega weryfikacji, która ma na celu ochronę naszych współpracowników i klientów. Jeśli czujesz się chory, masz pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, byłeś narażony na działanie wirusa lub podróżowałeś za granicę lub do jakiejkolwiek lokalizacji doradczej CDC, nie możemy zorganizować wizyty w oddziale. Zapoznaj się z naszą stroną odpowiedzi na temat koronawirusa, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci służyć.

   Harmonogram spotkań jest dostarczany przez TimeTrade Systems. Polityka prywatności i bezpieczeństwo na połączonej witrynie mogą różnić się od polityk i procedur Regionów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa. Aby uzyskać dalsze informacje, należy zapoznać się z informacjami o prywatności na połączonej stronie internetowej. Informacje o kliencie podane w celu umówienia tego spotkania nie będą używane do aktualizowania jakichkolwiek zapisów klientów, a informacje te będą wykorzystywane wyłącznie do obsługi tego spotkania.

   * Renty inwestycyjne i produkty ubezpieczeniowe
   • Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC
   • Nie są gwarantowaneMoże stracić na wartościNie są depozytamiNie są ubezpieczeni przez żadną federalną agencję rządowąNie są warunkiem jakiejkolwiek działalności bankowejProdukty bankowe są dostarczane przez Regions Bank, 1900 5th Avenue North, Birmingham, AL 35203

    2020 Bank Regionów

    • Równy pożyczkodawca mieszkaniowy
    • Członek FDIC1-800-REGIONY

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy