Szukaj

17 lutego 2021
Category: Uzyskać Więcej

Często wyszukiwane

 • Znajdź oddział lub bankomat
 • Numer rozliczeniowyZamów czekiKalkulatoryResetowanie hasła do bankowości internetowejZabezpieczenie kredytu w rachunku bieżącymZakwestionować transakcjęUmówić się na spotkanieKariera w regionachUważamy, że pracownik zasługuje na coś więcej niż tylko pracę. Wierzymy w oferowanie osobom zorientowanym na wyniki miejsca, w którym mogą budować swoją karierę – miejsca, w którym można oczekiwać więcej możliwości.

  Jeśli koncentrujesz się na wynikach, jesteś oddany jakości i uczciwości oraz masz motywację do odniesienia sukcesu, jesteśmy Twoim pracodawcą z wyboru.

  Dowiedz się więcej o regionach:

  Regiony chcą być częścią rozwiązania.

  Niedawno doświadczyliśmy szeregu niesprawiedliwości na tle rasowym, które głęboko dotknęły nas jako jednostki i całe nasze społeczności. Te tragiczne incydenty wywołały pilne i konieczne wezwania do równości rasowej i sprawiedliwości. Istnieje potrzeba zmiany, która nie może i nie może czekać.

  Życie w regionachKultura korporacyjnaKiedy połączysz silną kulturę korporacyjną z misją mającą na celu poprawę jakości życia, wynik może być znakomity.

  Zaangażowanie społecznościNasze wartości korporacyjne zachęcają do zaangażowania się w wolontariat i inwestycje społeczne, które poprawiają jakość życia wszystkich.

  Rekrutacja wojskowaJako weteran uznajemy, że służąc naszemu krajowi, uczyniłeś życie lepszym dla nas wszystkich. Twoje przywództwo i doświadczenie oparte na wartościach to atuty.

  Różnorodność i integracjaNasze strategiczne podejście do różnorodności i integracji jest słuszne dla naszych klientów, społeczności, współpracowników i akcjonariuszy.

  KorzyściKorzyści są cenną częścią korzyści płynących z pracy w Regionach.

  Program wschodzących talentówW naszych programach rozwojowych nauczysz się od ekspertów i starszych liderów, pomagając Ci na ścieżce do satysfakcjonującej kariery.

  Nasz proces rekrutacji

  Jeśli zaoferowano Ci zatrudnienie w Regionach, musisz pomyślnie przejść test wstępny, który obejmuje:

  • Weryfikacja wykształcenia, zatrudnienia i innych istotnych danych zawartych we wniosku o zatrudnienie
  • Weryfikacja uprawnień do pracy w Stanach ZjednoczonychSprawdzanie przeszłości kryminalnej i pobieranie odcisków palców FBIW przypadku niektórych stanowisk wymagana jest kontrola zdolności kredytowejZawiadomienia o zatrudnieniu

   Aby uzyskać ważne informacje, zapoznaj się z poniższymi uwagami:

   Zaangażuj całą siebie do pracy

   Naszą pasją jest tworzenie integracyjnego środowiska, które promuje i ceni różnorodność rasy, koloru skóry, narodowości, religii, wieku, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, niepełnosprawności, statusu weterana, informacji genetycznej, płci, ciąży i wielu innych podstawowych i wtórnych wymiary, które sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy jako jednostka i zapewniają cenną perspektywę, która czyni nas lepszą firmą i pracodawcą. Co ważniejsze, zdajemy sobie sprawę, że tworzenie miejsca pracy, w którym każdy, niezależnie od pochodzenia, może wykonywać swoją najlepszą pracę, jest słuszne.

   Ujawnienie OFCCP: Pracodawca ds. Równych Szans / Niepełnosprawni / Weterani

   Osoby poszukujące pracy z niepełnosprawnością

   Regiony zobowiązują się do współpracy z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo oraz do udzielania im uzasadnionej pomocy. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i potrzebujesz zakwaterowania, aby złożyć podanie o wolne stanowisko, wyślij swoją prośbę e-mailem na adres [email protected] lub zostaw wiadomość głosową pod numerem (205) 581-7990. Jedynie wnioski o zakwaterowanie ze względu na niepełnosprawność fizyczną lub umysłową powinny być przekazywane za pośrednictwem tego centralnego adresu e-mail lub numeru telefonu. Ogólne pytania dotyczące zatrudnienia nie mogą być akceptowane ani przetwarzane w ramach tego procesu i nie otrzymają odpowiedzi.

  • O regionach
  • Relacje inwestorskieprywatność i bezpieczeństwoWarunki korzystania z witryny internetowejRaporty ekonomiczneNieruchomość na sprzedażŚledzenie i reklama onlineDostępna bankowość 2020 Bank Regionów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC
  • Nie są objęte gwarancją bankowąMoże stracić na wartościNie są depozytamiNie są ubezpieczeni przez żadną federalną agencję rządowąNie są warunkiem jakiejkolwiek działalności bankowejTylko depozyty bankowe są ubezpieczone przez FDIC.

   Regiony, logo Regions i rower LifeGreen są zastrzeżonymi znakami towarowymi Regions Bank. Kolor LifeGreen jest znakiem towarowym Regions Bank.

  • Podziel się na Twitterze
  • Udostępnij na FacebookuUdostępnij na PinterestUdostępnij na linkedinUdostępnij przez e-mail
  • Pomoc wsparcie
  • Umówić się na spotkanieZlokalizuj nasUmówić się na spotkanie

   Informacje o koronawirusie (COVID-19): Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Umawianie się na wizytę podlega weryfikacji, która ma na celu ochronę naszych współpracowników i klientów. Jeśli czujesz się chory, masz pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, byłeś narażony na działanie wirusa lub podróżowałeś za granicę lub do jakiejkolwiek lokalizacji doradczej CDC, nie możemy zorganizować wizyty w oddziale. Zapoznaj się z naszą stroną odpowiedzi na temat koronawirusa, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci służyć.

   Harmonogram spotkań jest dostarczany przez TimeTrade Systems. Polityka prywatności i bezpieczeństwo w połączonej witrynie mogą różnić się od polityk i procedur Regionów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z informacjami o prywatności na połączonej stronie internetowej. Informacje o kliencie podane w celu umówienia tego spotkania nie będą używane do aktualizowania jakichkolwiek danych klientów, a informacje te będą wykorzystywane wyłącznie do obsługi tego spotkania.

   * Renty inwestycyjne i produkty ubezpieczeniowe
   • Nie są ubezpieczeni w ramach FDIC
   • Nie są gwarantowaneMoże stracić na wartościNie są depozytamiNie są ubezpieczeni przez żadną federalną agencję rządowąNie są warunkiem jakiejkolwiek działalności bankowejProdukty bankowe są dostarczane przez Regions Bank, 1900 5th Avenue North, Birmingham, AL 35203

    2020 Bank Regionów

    • Równy pożyczkodawca mieszkaniowy
    • Członek FDIC1-800-REGIONY

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy