Utwórz konto iTunes bez karty kredytowej

Utwórz konto iTunes bez karty kredytowej
16 marca 2021
Category: Konto Bankowe

@magwaj

Zaktualizowano 23 lipca 2010 o 19:41 EDT

iTunes Store oferuje szeroką gamę bezpłatnych treści, ale aby je pobrać, musisz mieć konto. Zwykle musisz podać dane swojej karty kredytowej, aby się zarejestrować, ale tutaj jest prosty sposób na uzyskanie konta iTunes w celu bezpłatnego pobierania bez podawania jakichkolwiek informacji o płatności.

Chociaż finanso iTunes Store jest znany z płatnego pobierania filmów, muzyki i nie tylko, ma również skarbnicę bezpłatnych multimediów. Niektóre z nich, w tym podcasty i materiały edukacyjne iTunes U, nie wymagają konta do pobrania. Jednak każda inna bezpłatna zawartość, w tym bezpłatne aplikacje na iPhone’a / iPoda Touch oraz bezpłatna lub promocyjna muzyka, filmy i programy telewizyjne, wymagają konta do pobrania. Jeśli spróbujesz pobrać darmowy film lub muzykę, konieczne będzie podanie informacji o płatności.

Mimo że Twoja karta nie zostanie obciążona, zostanie zachowana, więc możesz zostać obciążony, jeśli pobierzesz płatną pozycję. Jeśli jednak planujesz pobierać tylko bezpłatne elementy, lepiej nie łączyć swojego konta z kartą kredytową. Poniższe kroki pozwolą Ci założyć konto bez podawania danych karty kredytowej.

Pierwsze kroki

Najpierw upewnij się, że masz zainstalowany iTunes. Jeśli jeszcze go nie masz, pobierz i zainstaluj ( link poniżej ) z ustawieniami domyślnymi.

Teraz otwórz iTunes i kliknij łącze iTunes Store po lewej stronie.

Kliknij łącze App Store u góry tej strony.

Wybierz bezpłatną aplikację do pobrania. Prostym sposobem na to jest przewinięcie w dół do pola Najlepsze bezpłatne aplikacje po prawej stronie, najechanie kursorem myszy na pierwszy element i kliknięcie przycisku Darmowe, który pojawia się po najechaniu na niego kursorem.

Otworzy się wyskakujące okienko z prośbą o zalogowanie się przy użyciu swojego Apple ID. Kliknij „Utwórz nowe konto”.

Kliknij Kontynuuj, aby utworzyć konto.

Zaznacz pole, aby zaakceptować Regulamin sklepu, i kliknij Kontynuuj.

Wpisz swój adres e-mail, hasło, pytanie zabezpieczające i datę urodzenia i odznacz pola, aby otrzymać wiadomość e-mail, jeśli jej nie chcesz… a następnie kliknij Kontynuuj.

Teraz zostaniesz poproszony o podanie metody płatności. Zauważ teraz, że ostatnia opcja mówi Brak! Kliknij tę opcję punktora…

Następnie wprowadź swój adres rozliczeniowy. Po prostu wprowadź swój normalny adres rozliczeniowy, nawet jeśli nie podajesz metody płatności. Kliknij Kontynuuj, a Twoje konto zostanie utworzone!

Jeśli pojawi się ekran Weryfikacja adresu, po prostu zweryfikuj swój kraj i kliknij Gotowe.

Wiadomość e-mail zostanie wysłana do Ciebie w celu zweryfikowania konta…

Kliknij link w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swoje konto, iTunes uruchomi się i zostaniesz poproszony o wprowadzenie właśnie utworzonego Apple ID i hasła.

Twoje konto zostało pomyślnie utworzone!

Teraz możesz łatwo pobrać dowolne bezpłatne multimedia z iTunes. Miej oko na pole Darmowe w iTunes na dole strony iTunes Store, aby znaleźć interesujące pliki do pobrania, a jeśli masz iPhone’a lub iPoda Touch, obejrzyj popularne Darmowe pobieranie na stronie Aplikacje.

Oczywiście w iTunes U zawsze jest też świetna zawartość do pobrania za darmo.

Kupowanie płatnych mediów

Jeśli chcesz później kupić daną rzecz w sklepie iTunes Store, po prostu kliknij ją, aby pobrać normalnie. Kliknij Kup, aby kontynuować zakup.

iTunes wyświetli monit o podanie informacji o płatności, aby dokończyć zakup. Wprowadź swój adres e-mail i hasło Apple ID, a następnie dodaj informacje o płatności zgodnie z monitem.

Usuń informacje o płatności z konta iTunes

Jeśli wprowadziłeś już informacje o płatności na swoim koncie iTunes i chcesz je usunąć, kliknij opcję Sklep w górnym menu iTunes i wybierz opcję Wyświetl moje konto.

Wprowadź swój adres e-mail i hasło Apple ID i kliknij Wyświetl konto.

Otworzy się informacje o Twoim koncie. Kliknij przycisk Edytuj informacje o płatności.

Teraz kliknij przycisk Brak, aby usunąć informacje o płatności. Kliknij Gotowe, aby zapisać zmiany.

Twoje konto wyświetli monit o wprowadzenie informacji o płatności, jeśli spróbujesz dokonać zakupu. Możesz powtórzyć te czynności po dokonaniu zakupu, jeśli nie chcesz, aby iTunes zachował Twoje dane dotyczące płatności.

Wniosek

To świetny sposób na założenie konta iTunes bez podawania karty kredytowej lub usunięcie informacji o karcie kredytowej z konta. Rodzice mogą szczególnie cieszyć się tą wskazówką, ponieważ mogą mieć konto iTunes na swoim dziecięcym komputerze lub iPodzie Touch, nie martwiąc się, że wydadzą na nie pieniądze.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy