Wymagania dotyczące oceny kredytowej karty kredytowej Walmart, wyjaśnienie kursów zatwierdzenia

17 lutego 2021
Category: Ocena Kredytowa

Krótka odpowiedź: Walmart nie ujawnia konkretnych wymagań dotyczących oceny kredytowej, ale karta Capital One Walmart Rewards Mastercard zazwyczaj przyjmuje kandydatów z dobrym lub doskonałym kredytem. Jeśli nie kwalifikujesz się do otrzymania karty Capital One Walmart Rewards Mastercard, zostaniesz uwzględniony w otrzymaniu karty Walmart Rewards. Aby uzyskać więcej informacji na temat kursów i wymagań dotyczących zatwierdzenia karty kredytowej Walmart, zobacz poniżej.

Spis treści

Ocena kredytowa karty kredytowej Walmart i kursy zatwierdzenia

Walmart nie podaje konkretnych liczb dotyczących wymagań dotyczących zdolności kredytowej, powiedzieli przedstawiciele obsługi klienta Walmart Credit Services. Jednak jeden z przedstawicieli zauważył, że karta Capital One Walmart Rewards Mastercard jest „zaprojektowana z myślą o dobrych lub doskonałych poziomach kredytu.

Capital One Walmart Rewards Mastercard to karta z otwartą pętlą, z której możesz korzystać wszędzie tam, gdzie akceptujesz Mastercard. Jeśli nie kwalifikujesz się do otrzymania karty Capital One Walmart Rewards Mastercard, Capital One automatycznie rozważy Cię o kartę Walmart Rewards, której możesz użyć w Walmart, Walmart.com i Sam’s Club.

Wymagania dotyczące karty kredytowej WalmartW ramach procesu zatwierdzania kart kredytowych Walmart subemitenci będą musieli uzyskać dostęp do Twojej historii kredytowej i podanego dochodu. Jak wspomniano powyżej, aby zakwalifikować się do otrzymania karty Capital One Walmart Rewards Mastercard, potrzebujesz dobrego lub doskonałego kredytu; Capital One uważa, że ​​dla osoby z dobrym kredytem prawdziwe są:

 • W ciągu ostatnich pięciu lat nie ogłosił upadłości ani nie spłacił kredytu
 • Ma co najmniej jedną kartę kredytową lub pożyczkę i nie spóźniał się o więcej niż 30 dni w płatności w ciągu ostatnich pięciu latCapital One definiuje kogoś z doskonałym kredytem jako kogoś, kto:

  • Nigdy nie ogłosił upadłości ani nie zalegał z pożyczką
  • Nie spóźnił się o więcej niż 60 dni z płatnością karty kredytowej, pożyczki lub rachunku za leczenie w ciągu ostatniego rokuMa co najmniej jedną kartę kredytową lub pożyczkę aktywną przez co najmniej trzy lata z limitem kredytowym powyżej 5000 USDJeśli nie spełniasz tych wymagań, nadal możesz kwalifikować się do otrzymania karty Walmart Rewards.

   Istnieją również ogólne wytyczne, które należy wziąć pod uwagę podczas ważenia szans na zatwierdzenie. Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez Consumer Financial Protection Bureau (CFPB), osoby ubiegające się o każdą konsumencką kartę kredytową z punktacją kredytową 720 lub wyższą są zatwierdzane w 80% przypadków. Wnioskodawcy, których wyniki mieszczą się w przedziale od 660 do 719, są zatwierdzani w 60% przypadków, podczas gdy kandydaci z wynikami na poziomie od 620 do 659 zwykle mają szanse na zatwierdzenie mniejsze niż 40%.

   Warunki i nagrody Capital One Walmart Rewards MastercardKarta Capital One Walmart Rewards Mastercard oferuje szereg korzyści, w tym zwrot od 1% do 5% za zakupy. Dodatkowo karta nie ma opłaty rocznej i umiarkowanej RRSO, która zaczyna się w okolicach 18%. Więcej szczegółów dotyczących warunków karty jest dostępnych na stronie karty nagrody Walmart firmy Capital One.

   Warunki i nagrody dotyczące kart nagród WalmartKarta Walmart Rewards ma podobną strukturę nagród jak karta Capital One Walmart Rewards Mastercard, w tym do 5% zwrotu na zakupy w sklepie. Ma jednak wyższą RRSO i można go używać tylko w sklepach marki Walmart (w tym Sam’s Club) lub podczas zakupów w witrynie Walmart.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy